search

Regulamin pracy z komentarzem

209,00 zł
Brutto

Regulamin pracy z komentarzem autorstwa Doroty Hermann wydawnictwa ODDK omawia zagadnienia związane z opracowaniem, wprowadzeniem, treścią i funkcjonowaniem regulaminu w zakładzie pracy

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-7804-978-4
miękka klejona
2023
192
A5

Wzór regulaminu pracy wraz z dokumentacją oraz praktycznym komentarzem

W książce omówiono najważniejsze zagadnienia związane z opracowaniem, wprowadzeniem, treścią i funkcjonowaniem regulaminu w zakładzie pracy. Wśród uregulowanych spraw znajdują się kwestie związane m.in. z: współpracą ze związkami zawodowymi, czasem pracy, urlopami, monitoringiem pracowników, odzieżą roboczą oraz środkami ochrony indywidualnej i osobistej, wynagrodzeniami, wyposażeniem pracowników w sprzęt firmowy, obowiązkami dot. zasad przebywania w zakładzie pracy, odpowiedzialnością materialną i porządkową pracowników, BHP, kontrolą pracowników, w tym kontrolą na obecność alkoholu czy narkotyków.
 
Integralną częścią książki jest suplement elektroniczny zawierający wzorcowy regulamin pracy wraz z załącznikami w edytowalnej formie. Plik suplementu można pobrać przez Internet – instrukcję zamieszczono w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.