search

Zamknięcie roku 2022

165,00 zł
Brutto

Książka Zamknięcie roku 2022 autorstwa Katarzyny Trzpioła szczegółowo przedstawia zagadnienia związane z podatkowym zamknięciem roku 2022 m.in. inwentaryzacje, sporządzenie remanentu, sporządzenie sprawozdania finansowego. Książka także omawia zmiany w przepisach dotyczące tych zagadnień.

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-8276-098-9
miękka
2022
376

W publikacji Zamknięcie roku 2022 wydawnictwa Wiedza i Praktyka bardzo szczegółowo opisano zagadnienia związane z zamknięciem roku 2022 m.in. inwentaryzacje, sporządzenie remanentu, sporządzenie sprawozdania finansowego. Omawiamy również zmiany w przepisach dotyczące tych zagadnień.

Książka ukaże się na przełomie września i października 2022 r. i wtedy niezwłocznie zrealizowane będą wysyłki.

W publikacji „Zamknięcie roku 2022” znajdziesz także wskazówki niezbędne do podsumowania roku w firmie, bez względu na to czy prowadzisz pełną księgowość, czy PKPiR. Dowiesz się z niej także, jak zmienić sposób ewidencji z PKPIR na pełne księgi. Autorka bardzo szczegółowo opisuje takie zagadnienia jak inwentaryzacja, sporządzenie remanentu, sporządzenie sprawozdania finansowego. 

Dzięki tej publikacji:

- prawidłowo przeprowadzisz inwentaryzację w firmie

- dowiesz się, jakie zmiany w przepisach należy uwzględnić przy sporządzaniu sprawozdania za rok 2022

- poznasz nowe sposoby podpisywania sprawozdania finansowego oraz

dowiesz się, jak sporządzić i przesłać sprawozdanie, stosując aplikacji przygotowanej przez MF

Dzięki niej zamknięcie roku w Twojej firmie powinno być sprawne i szybkie, bez względu na to czy prowadzisz ewidencje na pełnych księgach czy w PKPiR. Nasz ekspert pomoże również przy zmianie ewidencji z PKPiR na pełne księgi rachunkowe.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.