search

Umowa o zamówienie publiczne Najważniejsze zasady i praktyczne przykłady

75,00 zł
Brutto

Książka Umowa o zamówienie publiczne Najważniejsze zasady i praktyczne przykłady autorstwa Katarzyny Bełdowskiej jest w pełni poświęcona problematyce umowy o zamówienia publiczne. Publikacja ułatwi redagowanie umowy, realizację kontraktu oraz osiągnięcie założonego w nim efektu końcowego.

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-8276-709-4
2023
180

Publikacja jest w pełni poświęcona problematyce umowy o zamówienia publiczne. Zawarte w niej wskazówki, pozwolą nie tylko na sprawne reda­gowanie projektu umowy, ale również na efektywną realizację kontraktu oraz osiągnięcie założonego w nim efektu końcowego.

Dla zapewnienia przejrzystości przekazu, książka została podzielona na 7 rozdziałów, uło­żonych w kolejności odpowiadającej etapom prac nad umową:
-pierwsze 3 rozdziały to omówienie wytycznych w zakresie kształtowania postanowień umowy zarówno poprzez teksty teoretyczne, jak i poprzez praktyczne wzory z omó­wieniem;
-w rozdziałach 4-7 omówione zostały aspekty dotyczące umowy na kolejnych etapach realizacji procesu zakupowego i inwestycyjnego.

Taki podział z jednej strony zapewnia kompleksowość opracowania, z drugiej zaś, stanowi dla zamawiającego cenny kierunkowskaz do podejmowa­nia kolejnych działań niezbędnych dla ważności i skuteczności umowy o zamówienie publiczne.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.