regulamin pracy zdalnej
search
  • regulamin pracy zdalnej

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem i wzorami dokumentów (z suplementem elektronicznym)

149,00 zł
Brutto

Regulamin pracy zdalnej z komentarzem i wzorami dokumentów (z suplementem elektronicznym) wydawnictwa ODDK autorstwa Piotra Ciborskiego to poradnik, w którym omówiono wszystkie najistotniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem pracy w formie zdalnej, według najnowszych przepisów prawa.

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-7804-998-2
2023
138
A5

Praktyczny poradnik, w którym omówiono wszystkie najważniejsze kwestie związane z wykonywaniem pracy w formie zdalnej. Praca zdalna to nowa, długo wyczekiwana regulacja prawna wprowadzona do Kodeksu pracy i każdy pracodawca powinien się z nią zapoznać.


Przepisy dają pewną swobodę w regulacji pracy zdalnej w zakładach pracy, nakazując, aby to strony ustaliły same zasady jej wykonywania – w formie porozumienia czy regulaminu lub ewentualnie na podstawie polecenia. Jednocześnie uwzględniają postulat strony społecznej w zakresie konieczności zwrotu kosztów świadczenia pracy zdalnej przez pracodawcę na rzecz pracownika, chociażby w zakresie zwiększonego zużycia energii elektrycznej. Nowością jest też wprowadzenie pracy zdalnej okazjonalnej, która nie będzie wymagała tak ścisłych regulacji jak praca w „normalnych” warunkach.


Atutem publikacji jest zestaw przydatnych wzorów dokumentów, w tym m.in. wzór regulaminu pracy zdalnej, wnioski pracownika o wykonywanie pracy zdalnej, informacje pracodawcy związane z wykonywaniem pracy zdalnej, porozumienia, oświadczenia itp. (wzory także w wersji edytowalnej w dołączonym do książki suplemencie elektronicznym).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.