search

Kodeks pracy 2024 Ujednolicone przepisy z komentarzem do zmian

129,00 zł
Brutto

Kodeks pracy 2024 Ujednolicone przepisy z komentarzem do zmian zawiera ujednolicony tekst ustawy Kodeks pracy, z uwzględnieniem najnowszych zmian, uzupełniona o praktyczny komentarz do tych zmian w zakresie nowelizacji KP m.in. nowych przepisów o pracy zdalnej, procedury kontroli trzeźwości pracowników oraz zmian w zakresie badań profilaktycznych.

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-8344-438-3
miękka
2024
194
B5

Publikacja zawiera ujednolicony tekst ustawy Kodeks pracy, z uwzględnieniem najnowszych nowelizacji. Całość uzupełniona została o praktyczny komentarz do nowelizacji KP dotyczący m.in. nowych przepisów o pracy zdalnej, procedury kontroli trzeźwości pracowników oraz zmian w zakresie badań profilaktycznych. Wydanie uwzględnia w szczególności nowelizację Kodeksu pracy związaną z wdrożeniem dyrektyw UE: tzw. work-life balance i o przejrzystych warunkach zatrudnienia, wprowadzającą m.in. nowe obowiązki związane z wypowiadaniem umów terminowych i dotyczącą zawierania umów na okres próbny, jak również zmian w zakresie uprawnień rodzicielskich i opiekuńczych pracowników. Niniejszy zbiór przepisów dedykowany jest przede wszystkim pracodawcom, menedżerom HR oraz specjalistom zatrudnionym w działach kadrowo- -płacowych. Może przydać się również prawnikom i innym osobom na co dzień zawodowo zajmującym się prawem pracy.

Rok 2024 przynosi rewolucyjne zmiany w przepisach prawa pracy. Sięgnij po najnowsze, ujednolicone wydanie przepisów Kodeksu pracy uwzględniające zmiany wynikające z ostatnich nowelizacji kodeksu pracy.

Dzięki tej publikacji:
- sięgniesz po najnowszą wersję przepisów Kodeksu pracy, wraz z praktycznym omówieniem do zmian;
- sprawdzisz jakie zmiany do KP wprowadzone zostały na 2024 r.
- usystematyzujesz swoją wiedzę.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.