kodeks pracy komentarz 2023
search
  • kodeks pracy komentarz 2023

Kodeks Pracy 2023 Praktyczny komentarz z przykładami

155,00 zł
Brutto

Publikacja Kodeks Pracy 2022 Praktyczny komentarz z przykładami wydawnictwa INFOR omawia obowiązujące od 2023 r. rewolucyjne zmiany w prawie pracy m.in. w zakresie pracy zdalnej i kontroli trzeźwości pracowników. Zawiera ponad 200 przykładów, a ponadto tabelaryczne zestawienia i wzory dokumentów.

Ilość
Publikacja dostępna

Wydawnictwo INFOR
9788382683080
2023
615

„Kodeks pracy 2023. Praktyczny komentarz z przykładami” to pierwsza na rynku wydawniczym publikacja, która omawia wchodzące w życie w 2023 r. rewolucyjne zmiany w prawie pracy w zakresie pracy zdalnej i kontroli trzeźwości pracowników. W komentarzu jest ponad 200 przykładów, a ponadto są w nim tabelaryczne zestawienia i wzory dokumentów.

Właśnie dzięki temu z zawartych w komentarzu wyjaśnień skorzystają przede wszystkim praktycy – specjaliści z działów personalnych i HR, którzy na co dzień stosują prawo pracy i są odpowiedzialni za prawidłowe i zgodne z prawem prowadzenie spraw kadrowych.

W książce kadrowcy znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania – m.in. o to:

    kto może pracować zdalnie po zmianie przepisów,
    na czym polega okazjonalna praca zdalna,
    jak wprowadzić pracę zdalną na nowych zasadach,
    kiedy pracodawca może przeprowadzać kontrolę trzeźwości pracowników,
    co zmienia się w urlopach związanych z rodzicielstwem dla rodziców adopcyjnych.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na praktyczne omówienie najnowszych zmian przepisów wprowadzonych do Kodeksu pracy w 2023 r. Zostały one wyróżnione pogrubioną czcionką, aby można było łatwo je odszukać. Są też wyczerpująco skomentowane przez najlepszych ekspertów z zakresu prawa pracy. Autorzy książki są praktykami, którzy stosują przepisy Kodeksu pracy na co dzień.

Sprawdź, co doradzają eksperci – i nie daj się zaskoczyć!

Przystępne i wyczerpujące opracowanie jest wsparciem dla specjalistów z działów personalnych i HR. Zainteresuje też pracodawców, dyrektorów działów HR oraz biura rachunkowe, które prowadzą obsługę w zakresie kadr i płac.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.