search

Informator kadrowego 2024

85,00 zł
Brutto

Publikacja Informator kadrowy 2024 to około 80 tabel i zestawień – wszystkie najważniejsze informacje kadrowe skondensowane w wygodnej formie. Ważne wskaźniki, listy kontrolne, zestawienia, przypomnienia – związane z zatrudnianiem, zwalnianiem, obowiązkami pracodawcy, czasem pracy, urlopami, wynagrodzeniami, ochroną rodzicielstwa i kontrolami PIP.

Ilość
Publikacja dostępna

978-83-8344-391-1
miękka
2024
156
A6

Ponad 80 tabel, schematów i zestawień – wszystkie najważniejsze informacje kadrowe skondensowane w wygodnej formie. Ważne wskaźniki, listy kontrolne, zestawienia, przypomnienia - związane z zatrudnianiem, zwalnianiem, obowiązkami pracodawcy, czasem pracy, urlopami, wynagrodzeniami, ochroną rodzicielstwa  i  kontrolami PIP.

Publikacja Informator kadrowego 2024 to tabele, zestawienia, schematy i wskazówki krok po kroku, które są prawdziwym dobrodziejstwem dla działu kadr.

Wszystkie podstawowe informacje potrzebne w pracy specjalisty personalnego zebrane w wygodnej formie, ułatwiającej ich znalezienie i zastosowanie. Plus ich omówienie, wraz z uwagami, wskazówkami podstawami prawnymi, wyrokami sądowymi.

Informator kadrowego 2024 to nie tylko wskaźniki. To prawdziwa kopalnia przydatnych informacji. Jeżeli na przykład pracodawca: nie wie, czy podana przyczyna wypowiedzenia jest „w porządku”, zastanawia się, jaki tryb zwolnienia wpisać w świadectwie pracy, nie jest pewien do której części akt osobowych wpiąć dany dokument, chce sprawdzić czy w dobrej kolejności liczy urlop proporcjonalny niepełnoetatowca, to Informator kadrowego 2023 pozwoli znaleźć te informacje szybciej niż inna publikacja czy Internet. Dzięki tej  publikacji szybko sprawdzisz ponadto np.: jaki tryb zwolnienia wpisać w świadectwie pracy, do której części akt osobowych wpiąć dany dokument, jak policzyć poprawnie urlop proporcjonalny niepełno etatowca i czy przyczyna wypowiedzenia jest właściwa. Informator kadrowego to pomoc w codziennej pracy, którą zawsze warto mieć pod ręką.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.