Kategorie
Prawo pracy

Najnowsze kodeksy pracy.

Powiązane strony

Tematyka książek: Prawo pracy

Kodeks pracy, Kodeks pracy komentarz, Kodeks pracy 2014 Kodeks pracy z komentarzem,

Prawo pracy. Wydanie: 4

Prawo pracy. Wydanie: 4

Autorzy:  Sebastian Samol
Wydawnictwo:  LexisNexis
Wydanie:  4
Rok wydania:  2012
Ilość stron:  391
Oprawa:  miękka
ISBN:  9788378062462
Cena: 59 zł 53 zł
OpisPrawo pracy to podręcznik, który w sposób przystępny przedstawia problematykę indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, z uwzględnieniem najnowszych zmian w Kodeksie pracy - w szczególności dotyczących czasu pracy i ochrony rodzicielstwa - oraz w innych ustawach regulujących zatrudnienie pracownicze.

Książka ma służyć poznaniu i zrozumieniu kluczowych problemów dotyczących instytucji i rozwiązań unormowanych w prawie pracy. Autorzy starali się uwzględnić aktualny stan prawny, poglądy doktryny polskiego prawa pracy, a także wiele propozycji interpretacyj-nych orzecznictwa, szczególnie Sądu Najwyższego.

Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów prawa, administracji i ekono-mii, a także studentów studiów nieprawniczych, którzy w programie kształcenia są zobowią-zani do przystąpienia do egzaminu lub zaliczenia z zakresu prawa pracy.

W celu ułatwienia nauki pogrubiono ważne partie materiału, wprowadzono piktogramy ułatwiające odnalezienie istotnych fragmentów oraz numery boczne umożliwiające szybkie odnalezienie w książce pojęć ze skorowidza.

Prof. dr hab. Zdzisław Niedbała, dr hab. Michał Skąpski, dr Daniel E. Lach, dr Sebastian Samol, dr hab. Krzysztof Ślebzak są pracownikami naukowymi Katedry Prawa Pracy i Prawa Socjalnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a dr Mariusz Piotrowski - Katedry Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Specjalizują się w zagadnieniach dotyczących indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, a także prawa socjalnego. Są autorami licznych publikacji z dzie-dziny prawa pracy, w tym monografii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Kadry i płace 2021 Obowiązki pracodawców, rozliczanie świadczeń pracowniczych, dokumentacja kadrowa, podatkowa i ZUS
Kadry i płace 2021 Obowiązki pracodawców, rozliczanie świadczeń pracowniczych, dokumentacja kadrowa, podatkowa i ZUS
Wszystko, co potrzebne przy rozliczaniu wynagrodzeń pracowników w jednej książce:omówienie wszystkich nowości w rozliczeniach pracowniczych na 2020 ro...
Cena: 190,00 zł
... jest pusty
Facebook