Kategorie
Prawo pracy

Najnowsze kodeksy pracy.

Powiązane strony

Tematyka książek: Prawo pracy

Kodeks pracy, Kodeks pracy komentarz, Kodeks pracy 2014 Kodeks pracy z komentarzem,

MERITUM Prawo pracy 2018

MERITUM Prawo pracy 2018

Autorzy:  JAŚKOWSKI K.
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Sp.z o.o.
Wydanie:  15
Rok wydania:  2018
Ilość stron:  1664
Oprawa:  PCV
Format:  B5
ISBN:  978-83-8124-296-7
Cena: 215 zł
Opis

MERITUM Prawo pracy

W publikacji MERITUM Prawo pracy 2018 czytelnik znajdzie kompleksowe informacje na temat indywidualnego i zbiorowego prawa pracy poczynając od momentu przyjęcia pracownika do pracy na ustaniu stosunku pracy kończąc. 15. wydanie cenionego przez czytelników kompendium wiedzy z zakresu prawa pracy, w którym w sposób przystępny omówiono zasady stosowania przepisów w praktyce.

W kolejnej edycji czytelnicy dowiedzą się:
    Jak w prawidłowy sposób wypełniać obowiązki związane ze stosunkiem pracy?
    Jakie obliczenia należy wykonać, aby ustalić, że minimalna stawka godzinowa z tytułu wykonywania pracy na podstawie umowy zlecenia została zagwarantowana w wysokości obowiązującej od 1 stycznia 2018 r.?
    Jakie nowe informacje zamieszcza się w treści świadectwa pracy?
    Jak obliczyć ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop wypoczynkowy w oparciu o współczynnik ekwiwalentowy obowiązujący w 2018 r.?
    Czy w przypadku kontynuacji zatrudnienia pracodawca powinien wydać świadectwo pracy nawet gdy nie zawnioskuje o to pracownik?
    Ile wynosi termin na wydanie nowego świadectwa pracy lub jego uzupełnienie w związku z koniecznością sprostowania dokumentu?
    Jaki jest dopuszczalny limit godzin pracy dla pracownic w ciąży pracujących na stanowiskach z monitorami ekranowymi?
    Jakie zmiany obowiązują przy zatrudnianiu pracowników tymczasowych?
    Jakie zasady obowiązują przy zatrudnianiu szczególnych grup pracowników, np. niepełnosprawnych, młodocianych?

Atutem książki jest poradnikowe ujęcie prezentowanej tematyki. Zastosowany w opracowaniu przystępny język, pozbawiony "żargonu" prawniczego pozwala na korzystanie z książki także osobom zajmującym się sprawami kadrowymi, które jednak nie posiadają wykształcenia prawniczego. Nowoczesna formuła książki umożliwia jej bieżącą kwartalną aktualizację w formie elektronicznej przez cały rok.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy. Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy. Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy.
Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy. Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy. Urlopy wypoczynkowe i inne zwolnienia od pracy.
0.4500Z zatrudnieniem każdego pracownika wiąże się obowiązek realizacji jego uprawnień pracowniczych, a jednym z nich jest prawo do wypoczynku. Źródłe...
Cena: 109,00 zł 96,00 zł
... jest pusty
Facebook