Kategorie
Księgarnia IKEP

Księgarnia internetowa IKEP posiada w swojej ofercie m.in. kodeksy z komentarzem i orzecznictwem - np.: kodeks pracy, cywilny, karny; także poradniki prawne i podatkowe (np. Meritum Wolters Kluwer Polska: Meritum Podatki, Meritum Prawo Pracy, Meritum Prawo Spółek),więcej «

Powiązane strony

zamknięcie roku Plan kont, PKWiU 2014, Kodeks pracy, Plan kont Gierusz, Zamknięcie roku 2014, Kodeks karny, Leksykon VAT 2014, Plan kont 2014, Kadry i płace 2014, Płace od A do Z 2014, Kodeks cywilny, Zamknięcie roku Rachunkowość, Zakładowy Plan kont, Meritum rachunkowość, PKWiU, zamknięcie roku 2014, Kodeks pracy 2014, PKD, Harry Potter, Leksykon VAT

Jak prowadzić PPK 50 porad dla pracodawców

Jak prowadzić PPK 50 porad dla pracodawców

Wydawnictwo:  Wiedza i Praktyka
Rok wydania:  2020
Ilość stron:  144
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  978-83-269-8565-2
Cena: 65 zł
Opis

Publikacja „Jak prowadzić PPK. 50 porad dla pracodawców” odnosi się do najczęściej zadawanych pytań i najbardziej skomplikowanych zagadnień dotyczących PPK. Przystępny język oraz przejrzysta struktura sprawiają, że może być przydatna zarówno dla fachowców znających na pamięć każdy artykuł ustawy o pracowniczych planach kapitałowych, jak i osób, które z regulacjami dotyczącymi długoterminowego oszczędzania spotykają się po raz pierwszy.

Pracownicze plany kapitałowe mają odgrywać istotną rolę w polskim systemie emerytalnym.

Nałożenie na podmioty zatrudniające obowiązku wdrożenia PPK oraz umożliwienie osobom zatrudnionym decydowania o przeznaczeniu środków ma zbudować oszczędności, które pozwolą uczestnikom na zaspokojenie potrzeb w szczególnych sytuacjach w życiu.

Jednak, aby osiągnąć sukces przy wdrożeniu PPK, oprócz odbudowania zaufania do rynku kapitałowego niezbędne jest także odpowiednie nastawienie podmiotów zatrudniających.

Dzięki tej publikacji:
- poznasz najważniejsze zasady związane z wdrożeniem i obsługą w zakresie PPK;
- poznasz odpowiedzi na najczęstsze problemy pracodawców;
- unikniesz błędów na etapie wprowadzenia i obsługi PPK

... jest pusty
Facebook